Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehetek rosszul?

Mitől lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem ebbe a téma körbe tartozik,de nemtudom hova írjam ki.3 hete szültem császárral,/pár napja már nem szoptatok mert nincs tejem/,tegnap este vacsi után,már éreztem hogy fáj a hasam,de ma borzalmasan rosszul vagyok.hányingerem van és folyamatosan fáj a hasam.a legrosszabb hogy nem is a gyomrom.tegnap ebédre fejtett bab főzeléket ettem,lehet hogy túl korai volt?próbáltam a B6 vitamint de talán 10 percre ha segített./székletem volt/.mitől lehet ez?és mit csináljak hogy elmúljon?
2010. márc. 15. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz. Most szültél nemrég, inkább menj el feleslegesen, ha nem múlik, mint, hogy baj legyen. Lehet nem tisztultál ki teljesen? Nem akarok hülyeséget írni. Nézesd meg magad, te is megnyugszol!!!
2010. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én azonnal mennék a kórházba, ki tudja mitől lehet!
2010. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal doki!

Én is császárral szültem ,és bent maradtak dolgok,qrva sz@rul voltam belázasodtam,és nagyon fájt a hasam alja.Nem vagy lázas???

Ki kellet szívni vákummal ami bent maradt.

menj vissza feltétlen,egy ultrahanggal kiderül rögtön,annyit megér.Ne halogasd,mert ez nagyon veszélyes lehet!!!!!

2010. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Császár után fáj a has ha bélmozgás van. Ha ilyen kaját ettél,akkor főleg. Nekem sokáig fájt a hasam császár utn, főleg nagyvécénél. De hívd fel a dokit és kérjj tanácsot. Lehet fogja javasolni ugorj be hozzá.
2010. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet valami vírus??

Mi nemrég estünk át egy ilyen fertőzésen.

2010. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha estére elmúlt akkor?mert estére jobban voltam,egyszer még kicsit rosszul voltam de rövid ideig,és másnap reggel egy picit,de azóta nincs bajom.Az egy kicsit durva ha benned hagytak dolgokat!!!!de aztán eszembe jutott hogy ettem banánt és egy szem narancsot is.lehet korai volt még,nem gondoltam hogy ilyen rosszul leszek majd tőle.ha nem jön ki újra akkor biztos a kajától volt,de ha megint rosszul leszek megyek az orvoshoz.császár után mennyi idő míg helyre jön oda bennt minden?
2010. márc. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!