Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mar nem lenne eleg neki a tejem?

Mar nem lenne eleg neki a tejem?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4honapos.Mar egy ideje csak 1x keltünk ejjel, de kb. 1 hete szinte orankent fennt vagyunk.Cicit adok neki parszor belesziv, kortyolja is es alszik tovabb.De a fogaval is szenvedünk.Lehet hogy az miatt van?Nappal is van hogy masfel orankent eszik, de van hogy harmat kibir.(eddig ket orankent evett születese ota).Meg nem kapott mast csak anyatejet es szeretnem is tovabb szoptatni.meg annyit hogy a cicim sem olyan feszes mar azon is eszre veszem, hogy üresebb.De lahat, hogy csak tul sokat gondolkodok mar rajta.Ti hohy vettetek eszre hogy nem eleg a tej?Ja, 2 hete voltunk dokinal azt mondta szepen fejlödik.Bar akkor meg evett is rendesen...
2010. márc. 15. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hétig nem gyarapodott egy dekát sem. Aztán elkezdte, hogy csak addig szopizott, míg jól jött belőle. Volt, hogy a soron következő mellemet nem fogadta el, így cseréltem. Aztán ha már dolgozni kellett érte nem evett, kapott tápit, aztán oda jutottunk, hogy alkalmanként egyáltalán nem kérte a cicit, csak sírt, pedig még bele sem szívott. Aztán már csak reggel és este szopizott, kiegészítve tápszerrel, aztán csak reggel, és elhagyta azt is. Hiába fejtem, nem tudtam, csak ő tudta kiszopizni, ami benne volt. Nekünk az időtájt kellett feldolgozni, hogy másik városba költözünk, barátkoztam a gondolattal, kerestük az albérletet, aztán elköltöztünk és egyedül maradtam napközben a picivel. És valószínű ez miatt is mehetett el a tejem. Meg meg is jött a mensim, azért sem kellett neki a cici. De való igaz, hogy a mellem sem feszült már annyira.
2010. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Épp 2 hete estem én is kétségbe emiatt.(5 hós a kisfiam) Ne aggódj, a foga jön, ilyenkor évágytalan és néha csak tényleg babusgatásra vágyik, nem ennivalóra. (Szerintem fele annyit evett naponta, mint máskor.) Én is azt vettem észre, hogy nem elég teltek a melleim és annyira beparáztam, hogy majdnem írattam tápszert is. Aztán rájöttünk, hogy a felső fogai jönnek szegénykémnek. Többször tedd mellre! Volt úgy, hogy másfél óránként cicizett, de nem azért mert éhes volt. 2-3 nap alatt visszaállt a tejem. Hát, igen, az éjszakák...1 helyett most ő is 2x kel. De majdcsak kinő az a fog és rendeződik minden. :)
2010. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Továbbra is igény szerint, ahogy ő kéri, és valószínűleg elég is lesz mindig. Bízz benne és őrá figyelj. Jelezni fogja neked, ha nem elég. ;)

Szerintem is a fogzás a ludas, de az ilyen visszaesős időszakok mindig átmenetiek. Türelem és kitartás.

2010. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!