Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A doktor néni tápszert írt...

A doktor néni tápszert írt fel mert az 1. hónapban csak 500 g-ot hízott a babám (3240-3730), de félek tőle hogy ha adom a tápot akkor nem lesz kedve szopizni?

Figyelt kérdés
most is 2 mellből eszik egyszerre de eddig csak este kellett kiegészíteni, most meg azt mondta hogy minden szopi után adjak neki. Tényleg ilyen kritikus a helyzet?
2008. szept. 9. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom a dokinénit "lehúzni" de az első 6 hóban havi átlag 500 gramm a súlygyarapodás, szóval nem értem mi baja van az 1 hó alatt 500 grammal...én nem adnám oda a tápszert ..nekünk is volt ilyen eleinte, egyből kaptuk a táp receptet, de nagyon gyakran szoptattam, éjjel is nappal is, fejtem pluszba stb. és küzdelmes volt, de megérte, átestünk a holtponton és szépen gyarapodik azóta is táp nélkül! Azóta is itt áll a doboz!
2008. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Ez igen kényes kérdés, de mindenképp szükség lehet a tápszerre, mert ha eleget eszik a baba és csak 500-at hízott, akkor lehet a tejed gyenge..

csak azt tudom mondani, hogy próbáld a tommee tippee cumisüveget, a mellformájú cumijával, így esetleg nem szokik át a baba a cumisüvegre..Azthiszem az aventnek is van ilyen cumija, de az nem biztos..sajnos mássallehet, hogy nem tudod elkerülni,de ez sem 100%.

2008. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 500 grammot hízott az első hónapban és nekem azt mondta az orvos, hogy tökéletes. Én nem adnék tápszert a helyedben, szoptasd inkább gyakrabban!
2008. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha megfelelő cumisüveget választasz (ne dőljön belőle a tej, mert akkor utána lusta lesz a picuri szopizni) és mellre veszed uugy, mintha szoptatnád, akkor nem hiszem, hogy abbahagyná a szopit.
2008. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincsen, hogy "gyenge a tej"!Mindenkinek tökéletes a teje a saját kisbabájának, gyakran kell szoptatni, van akinek jobban meg kell küzdeni az anyatjese táplálásért, van akinek meg dől a teje. De minőségre mindig épp a baba korának megfelelő a minősége.
2008. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!