Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit ihatunk szoptatás alatt?...

Mit ihatunk szoptatás alatt? Mi a tiltott a gyümölcs levek közül, és a teák közül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltva semmi sincs! Kerülendők az olyan gyógyteák, amiknek salaktalanító hatásuk is van (csalán pl.). A gyümölcslevek közül neked kell kitapasztalnod, mit bír a babád pocija és mi az, ami neki nem jó. Tea: Ihatsz nyugodtan bármilyet (gyümölcs, fekete és zöld tea), csak ne csináld túl erősre. Inkább úgy, hogy 1l vízhez használsz 1 teáskanálnyit vagy 1 filtert.
2010. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták anno, hogy tejet csak mértékkel, napi 2-3 deci max. Az almalétől pedig fájt a babum pocija. Ja, és szénsavasat sem ajánlanak.
2010. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amit én ittam: mulivitamin gyümilé, mentes víz, őszilé, körtelé, almalé


amit nem: bubis víz, fekete tea, tej

2010. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami tilos az az alkohol. Keresztanyum alkoholmentes sört ivott, állítólag tejszaporító hatása van, hát nem tudom :)
2010. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem az almalétől sok tejem van,a bubis sem bántja a babám pociját.viszont narancsot nem ittam.
2010. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A bubis nem is bánthatja a babűd pocakját, ez is csak egy tévhit.

Ha belegondolsz, az anyatej lehet szénsavas, mert te bubis vizet ittál?

Én csak a szénsavas vizet tudom meginni, soha semm baja nem volt a babámnak tőle. Max. te puffadhatsz tőle, a baba biztos nem.

2010. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
babűd=babád
2010. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sok tejserkentő tea, a narancslé, illetve a tej, még nagyon pici mennyiségben is óriási hasfájást okozott a babámnál. Még cappucinót sem ihattam, esetleg kávét tejszinhabbal. A tejes dolgokat még most is kerülöm, pedig már 5 hónapos. Én csak ásványvizet, almalevet ihattam. Ja, és az alkoholt is kerüld, bár szerintem egy pohár sör még belefér.
2010. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alkoholt, koffeint ne, de szerintem a többit lehet. Ki kell próbálni. (persze azért óvatosan) Én bármit ehettem, ihattam, a babámnak semmi baja nem lett, kivéve a brokkolit(pedig az nem k betűs...)
2010. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!