Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lesz tápláló a tejem?...

Mitől lesz tápláló a tejem? Mert tejem van elég, de nem tom hogy mennyire tápláló a kicsikémnek! Ezt hogyan tudom meg, hogy jó e a tejem?

Figyelt kérdés

Mondjatok nekem ételeket amitől tuti jó tejcim lesz! Na meg egy nagy problémám van, nincs étvágyam sem!

Muszályból eszem!!

Amugy a babócám 20 -30 perceket szopizik!!üdv Niki


2008. aug. 31. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

azt lehet látni,ha zsiros a tej- az én babukám arcán pl. kis zsirfoltok lettek.nem irtad,h mekkora a baba-de sztem még picur.20-30perc az elég-nem irtad,h egy ciciből-e?mert ha az egyikről leveszed idő elött-akkor a zsirosabb részt nem kapja meg.mert a tej,ugye 3részből áll.az eleje nem tápláló-leveses-utána jön a zsirosabb,majd a desszert.olyat egyél,amit kivánsz-de szénhidrát nagyon kell a manónak.én cukros voltam,igy szülés után vödörnyi rizst tüntettem el.egyél sok gyümit-de ami tejet csinál-az a tökfőzelék,ananászlé.amikről én tudok.de mindenképp egyél,mert fontos.nemsokára megjön az étvágy-aztán dugdoshatod a csokikat!!!

üdv

2008. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rossz anyatej (sok régi tévhittel ellentétben)! A természet úgy alkotott meg minket, nőket, hogy annyi és olyan tejet termeljen a mellünk, amennyire és amilyenre a babánknak szüksége van! Ha igény szerint szoptatod, van elegendő pisis-kakis pelus, akkor biztosan elég jó a tejed!

Az viszont fontos, hogy egészségesen egyél! Ha nincs étvágyad, az valószínűleg az új helyzettől van. Egyél rendszeresen, és ha beleszoksz a helyzetbe, az étvágyad is visszatér! Esetleg szedj valamilyen terhesvitamint, azok szoptatás alatt is jók és általában étvágyat csinálnak, ráadásul a babád is vitamindús tejcsit kap tőle!

2008. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát pisi kaki,van bőven ,éppen ma pisilt telibe minden a kicsi életem.

Na szóval eccer egyik cici ,a következő szopizásnál meg a másik felváltva!!

Egyébként érzem amikor mosom el a fejőt hogy olyan nehéz elmosni mert olyan mintha olajos lenne ,vagyis zsíros!

3 hetes lesz a kicsim!!

Csak annyira aggódom mindenért ,pl holnap a popsija miatt hogy mit csinálnak vele .meg hogy sipoly e vagy sem!!

tiszta ideg vok!!!

2008. aug. 31. 13:15
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen pont ezt gondoltam én is hogy ujra elkezdem szedni az Elevitet ,mert a terhesség első 3 hónapjában szedtem csak!!Gondolom ezért lett 3150gr a 37 hétre!!

Másnak meg csak a 40.hétre ennyi sulyu a babája!!

2008. aug. 31. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj...ne parázz ennyit mert megérzi a manó!

fel a fejjel-és örülj,h nem kivánsz annyit!

2008. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!