Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan élelmiszer, ami...

Van olyan élelmiszer, ami nincs tiltva valamelyik listán szoptatás alatt, vagy fénnyel kellene táplálkoznom?

Figyelt kérdés
4,5 hete született a kisbabám, még nem tapasztaltam ki mindenről, mit ehetek és mit nem, és elegem van abból, hogy valahol biztos, hogy minden fel van sorolva, hogy nem ehetem. Ami az egyik helyen nincs tiltólistán, az a másikon ott van. Pl. egyik hely szerint ne egyek tejterméket vagy csak keveset, másik szerint azt egyek sokat, harmadik szerint csak az orvos jóváhagyása után. Az orvos egyébként csak nézett rám nagy csodálkozó szemekkel, mikor kérdeztem, hogy igaz-e, hogy nem ehetnék tejterméket. Nem is értette, miért kérdem. Valamelyik leírás szerint fűszerpaprikát sem lehetne, holott kórházban szülés után is pörköltet adtak, és anno első gyermekénél 2 évig szoptató szobatársam sem halott erről. Direkt nem választom az imádott epres vagy málnás joghurtot, helyette pl. mangósat, erre most láttam egy olyan listát, amely szerint pont a mangó és pl. szilva van tiltva. De még olyan hülyeség is írva van, hogy ne egyek sült ételeket. Aztán miért ne? Múltkor ettem egy fahéjas csigát, erre a ma látott listán az is tiltott. Étkezzünk egészségesen, de hogyan, mikor kb. minden egyes zöldség vagy gyümölcs tiltva van, a k betűsek nyilván, meg hüvelyesek, meg hagyma....de ma még olyat is láttam, h az uborka is. Na ne már. Tényleg csak a fény maradna. Mik a tapasztalataitok?

#szoptatás #étkezés #tiltott élelmiszerek
2015. máj. 25. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egy baba szimplan hasfajos. Ha a fejed tetejere allsz, akkor is az. Nem feltetlenul attol van baja, amit te eszel.
2015. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!