Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jó az hogy akkor szopizik a...

Jó az hogy akkor szopizik a babám mikor kedve van és nem 3 óránként?

Figyelt kérdés

Eleve ki sem birná a 3 órát, max 2-őt de ebből egy óra a dajkálás és figyelem elterelés lenne mert szopi után egy órával a babám szinte mindig cicizne.

Vagy tejem nincs elég vagy lusta és egyszerre nem szopizik eleget...nem tudok mit tegyek!!

Ti hogy tudtatok rendszert vinni az életetekbe? mert nekünk nincs most semmi rendszerünk.....ez nagy baj??mennyi tejcsivel lakik JÓL egy 2 hetes baba????


2010. jan. 29. 11:14
1 2
 11/12 xStefix ***** válasza:
Az előzőhöz még annyit, hogy én 3 hónaposan tértem át az időhöz kötöttről az igény szerinti szoptatásra (miután az előbbi miatt kishíján elment a tejem) és a lányom 2-3 hét alatt önállóan kialakította a napirendjét. Ami azóta természetesen már 20x megváltozott - mert a gyerekem folyamatosan fejlődik. :)
2010. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a kisfiam pont úgy szopizott, mint a te babád, soha nem erőltettem, hogy kibírjon 3 órát... akkor evett, amikor megkívánta - annyi mindenre kell még nekik a cici: evésre, ivásra, közelségre, anyahiányra...., és őszintén, mi sem meghatározott időközönként eszünk, igaz? :-)

szóval akkor evett, amikor éhes volt, és nem volt vele semmi baj.ha 1,5óra, akkor annyi, ha 3, akkor annyi.

arra figyeltem csak, hogy ne váltsak túl hamar cicit, mert a sok hígabb tejtől fájhat a pocija :-)

ma 5 hónapos a kisfiam, és mintaszerűen, magától 3, akár 4 óránként eszik :-) szóval türelem, pontosan tudja, hogy mire van szüksége, és minden kialakul majd magától :-)

ügyes legyél :-)

2010. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!