Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is fuldoklik?

Másnak is fuldoklik?

Figyelt kérdés
babámat szoptatom csak,de viszont hasfájos és adnom kell neki köményes teát,de épp hogy iszik egy kortyot és olyan mintha fuldokolna mintha sok jönne belöle egyszerre! pedig aventes cumisüvegünk van nem nagy rajta a lyuk meg semmi ilyen! azt mondták hogy azért mert higabb mint az anyatej és azért van ez! de nektek is igy van???
2010. jan. 29. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem is akar inni, még az Aventesből sem, pont ezért, mert párszor fuldoklott tőle. Pedig kellene neki innia, mert már kap hozzátáplálást, és utána kéne egy kicsit inni. Most vettem MAM-os cumisüveget, mert olyan a szájcumija is, de abból sem akar inni, odáig el sem jutok vele, hogy fuldoklik-e vagy sem. Amúgy ha csak cicizik, akkor nem feltétlen kell neki más folyadék, általában nem igénylik, csak nyáron a 40 fok melegben!
2010. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ksözike tudom,hogy nem kell más folyadék de mint le irtam hasfájos és kell neki a köményes tea ha nem akarom hogy szenvedjen!!! probálgasd a cumis üvegböl az itatást csak sikerül egyszer megszoknia!!! sok sikert!!!
2010. jan. 29. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
idd te a köményes teát, anyatejből megkapja akkor ő is. a hasfájósság magától el fog múlni, kevés bevált módszer van a "gyógyítására", a köményes tea nem sokat ér. masszírozás, torna hatékonyabb. kár a teás cumisüveggel bajlódni, pláne ha el sem fogadja, többet ártasz mint használsz.
2010. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok! köszönöm!
2010. jan. 29. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a hasfájásra a tea, de én kanállal adtam neki. Esetleg próbáld kanállal, abból úgysem iszik olyan nagy mennyiséget, mint anyatejből, nekünk működött:)
2010. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is MINDENT kipróbáltunk hasfájásra,de igazán semmi sem vált be.Talán a gripe water valamennyire jó.Bár nekem elfogadja a cumisüveget,de én nem akartam hozzászoktatni,ezért pohárból itattam.Simán isznak pohárból,én is meglepődtem.A kórházban mikor született vizet kellett vele itatni és a nővérke úgy itatta a pohárból mint a huzat 2 naposan.Ezer százalék,hogy pohárból inni fog,próbáld ki.
2010. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ugyanez van!aventes cumi,és nem issza meg a teát!Szerintem az ízét is utálják,azért sem!!!!

Nálunk is én iszom,bár néha nekem is rohannom kell....:)

mert nekem ha muszáj a tejet megissza cumival,ha orvosnál vagyok és mással van!

2010. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a NUK csőrös végű "cumisüveg féle" vált be! Abból elfogadja a teát is én is a hasa miatt adom neki, bár nem szereti, mivel nem teszek bele cukrot, de azért iszik belőle. Nekem sem vált be az Avent. Ja és nem szilikon végű, hanem latex! :) Ez puhább!
2010. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!