Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefagyasztott tej íze...

A lefagyasztott tej íze mennyivel másabb, mint a frissé?

Figyelt kérdés
Ugyanolyannak kellene lennie?
2010. jan. 28. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem pont ugyanolyan, van olyan baba, aki nem is fogyasztja el, csak a frissen csapoltat... :o)

Van aki ételbe belefőzve megeszi, van aki úgysem.

Különböznek a picik.

(Gondolj egy adag eperre, milyen lesz, ha kiengeded a fagyasztóból...)

2010. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt nem tudom a friss tej szaga milyen, de a kiolvadt tjé szrintem tejporszagú.

mondjuk az enyémnek mindegy, megissza és ételbe keverve is megeszi

2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindíg megkóstoltam, mielőtt a babának adtam volna. Elég fura vas íze volt. Nem is kellett a babámnak.:( Ez a tejtárolós zacsiban fagyasztott tejnél jött elő, később ugyanazt a fejt tejet elosztottam zacsiba és Avent pohárba és úgy fagyasztottam le, a zacskós szintén nem kellett neki, viszont az Avent pohárban fagyasztottat megitta a babám szó nélkül.
2010. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első két adagot avent pohárba tettem, mert még nem volt zacsim itthon. Az első adagot megitta, nem kóstoltam. (1 hónapon belül volt a lefagyasztás és a felhasználás)

A másodikat mikor kiolvadt megkóstoltam: nem kortyot, hanem csak beledugtam az ujjamat, és ami ráragadt.

Hát azt hittem visszajön még az a pici is, olyan rossz íze volt. Mondtam is a páromnak, hogy ezt isszák a picik? Szerencsétlenek. De volt még aznapi fejésem is egy kevés, azt is megkóstoltam, na ég és föld volt. Az már normális ízű volt (már amennyire lehet normális nekünk).

Úgyhogy mondta a párom, ha én nem innám meg a fagyósat, akkor a babónak se adjuk oda. Ment a wc-be :o(

Nem tudom mitől volt, még a zacsisakat nem kóstoltam, mert még nem kellettek. De remélem, hogy csak azzal volt valami baj.

De olvastam, hogy anyatejet lefagyasztani, csak olyan fagyasztóban érdemes, ahol más nincsen. Nekünk a hűtő aljában van fagyasztó 2 rekesszel, ott kell tárolnunk a fagyós husikat, zöldségeket, és gomba is van, aminek én nagyon érzem a szagá, ízét. Lehet hogy ez is probémla?

A zacsikat külön kis zacsikba is beteszem még.... Majd egyszer megnézek egy decemberi fejést, hogy milyen íze van....

2010. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sima műanyag eldobható poharakban fagyasztottam le, folpack-ot raktam a tetejére befőttesgumival.

Később bébiételes üvegekben.

17:21

2010. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!