Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatassal osszefugg,...

A szoptatassal osszefugg, hogy nagyon eros a menstruaciom az elso 2-3 napban?

Figyelt kérdés
Kisfiam mar 20 honapos, meg szoptatom este, ejszaka es reggel. Szules utan 7 honappal jott meg eloszor, aztan kimaradt par honap es kb. szules utan egy evvel allt be rendesen 29 naposra. Viszont rettenetesen erosen verzek az elso par napban (viszont kevesbe fajdalmas, mint terhesseg elott volt). mas is tapasztalt ilyet? Ez az eros verzes a szoptatas miatt lehet?
2010. jan. 27. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, elviekben azert is nem javasoljak, hogy valaki szoptatas kozben essen teherbe, ( mar ha sikerul neki ) mert (simaizom) mehosszehuzodasokat okoz a hormonok miatt. Azt mondtak, szules utan olyan rendszertelen lehet, minta tinedzser lennel. Aztan majd visszaall.
2010. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így van, és a szülésznőm azt mondta, hogy azért ennyire sok, mert vastag még a nyálkahártya és az válik le ugye mensikor. Nekem se fáj, csodálkozom is, hogy ilyen soknál nem is fáj a hasam. Én 18,5 hóig szoptattam és 1 éves kor után jött meg először pár nappal.
2010. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok a megnyugtato valaszokat.
2010. jan. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!