Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák akiknek a...

Szoptatós anyukák akiknek a babája csak anyatejet kap Ti adtok teát vagy vízet a picinek? A babám 2,5 hónapos, én még nem adtam neki egyiket sem.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekik semmit adni, az anyatej szomjoltó is.
2010. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj adni neki, az anyatej oltja a szomját is. Én adtam az enyémnek mecsek baby-t ízesítés nélkül, mert a hasfájására az vált be, és azóta hozzászokott, úgyhogy kapja azt is.
2010. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell. Nálunk 5 hónapig szopizott a babám, addig semmi plusz folyadékot nem adtam neki.
2010. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem adtam. Nyáron, mikor beütött a nagy hőség már 8 hónapos volt, javában elkezdtük a hozzátáplálást, akkor kapott először vizet a kaja mellé. Szépen apránként, előbb csak egy-két korty, hogy szokja. 1 hónap múlva már szépen itta a vizet. Kaja után ő mindig szopizott, így a folyadékpótlása megvolt.
2010. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En adtam minden eves elott kb 4-5 korty komenymagteat ket hetes kora ota mivel hasfajos baba. Szivesebben adtam neki teat mint pl Espumisan cseppet. De ezt csakis azert mert hasfajos volt. Ha neked nincs ilyen gondod akkor nem kell az anyatejen kivul semmi.
2010. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Márciusban születte, csak nyáron adtam (júlisu- augusztus) amikor meleg volt ill. a tengernél nyaraltunk.
2010. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem adtam.Márciusban született,nyáron a nagy melegben megkináltam de nem kellett neki.8hónapos kora óta issza csak meg a vizet.
2010. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nalam is nagy kerdes volt,de nem adtam semmit
2010. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmi az szopizásnál az anyatej eleje oltja a szomját a vége a zsirossabb réssz pedig az éhségét! Én adok a picimnek köményes teát,de csak azért mert hasfájos ha nem lenne nem adnék semmit!
2010. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!