Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi az a cicisztrájk?

Mi az a cicisztrájk?

Figyelt kérdés
3 hós a babám és az elmúlt egy hétben jelentősen lecsökkent az adagja, van mérlegem, onnan tudom. Tejem van, mert fejem. Látom rajta, hogy mintha nem lenne éhes, nem kell neki, jókedvű, vidám, eddig szopott mint a gép. Nem tudom mi lehet. Egyszer fél füllel hallottam ezt a szót, hogy cicisztrájk. Lehet erről van szó? Mit tehetnék?
2010. jan. 1. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit szopik,amennyi neki elég.Ha éhes lenne,akkor sírna szopás után.Változik az igényük.
2010. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A cicisztrájk az az, mikor a kicsi valamilyen ( lehet hogy sose derül ki mi okból ) egyik pillanatról a másikra teljesen elutasítja a cicit. Elég kitartó türelem kell ilyen esetben hogy visszataláljon a baba a szopihoz.

Nálatok inkább a babád étvágya csökkent egy kicsit, és ez lehet átmeneti jellegű. Amíg kiegyensúlyozott rendesen pisil-kakil, jól alszik és havonta szépen gyarapodik, nem kell aggódnod. Ha tudsz fejni akkor fejj, ezzel is stabilan fenntartod a tejtermelést. Lehet hogy a következő növekedési ugrásnál megint megnő majd a kicsid étvágya.

2010. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!