Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon sok a tejem és minél...

Nagyon sok a tejem és minél többet fejem, annál több van és mindig begyullad! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. okt. 17. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

szia,


Ha ilyen sok tejed van kérdezz utána a védőnődnél, hogy hol tudold le(el)adni a "felesleget". :)) Sok babának sajna nem adatik meg az anyatej és általában olyan babáknak adják tovább a leadott tejcsit akik igazán rászorulnak.

Mindenképp fejd és borogasd melegvizes ruhával, maszírozd kör-körösen és amikor a babádnak kínálod válztogasd a szoptatási pozitúráskat mert így minden tejcsatornát ki tudsz használni és nem gyűlik be sehol. Remélem segítettem, sok sikert és jó babázást kívánok. Egy 8 hetes kicsilány anyukája. :))

2007. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Sztem, meg ne fejjél, szoptassál igény szerint. Akkor beáll a kereslet-kínálat, nem lesz több tej, mint amennyi kell a babának. És két mellről szoptass.

Így csinálom másfél éve, most is baba 5-ször is szopik naponta, nincs több, mint kéne.

2007. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét testvéremnek és nekem is van tejtestvérem,mert édesanyámnak rengeteg teje volt.Ah elnézem nekem is az lesz.Irány a felesleges tejjel a védőnőhöz!
2007. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!