Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsi mellhez, milyen típusú...

Kicsi mellhez, milyen típusú mellszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Támasz boltban vettem és ott tanácsot is tudnak adni ebben a dologban.
2009. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol van ez a bolt? Van web címük?
2009. dec. 27. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem medela harmony.

Nekem nagy a cicim,és kicsi hozzá a mellszívó,gondolom kisebb mellhez jó lehet.

2009. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Mam mellszivót ajánlom.
2010. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagy a mellem , és avent isis-t használtam .Sokáig fejtem, így sokáig szoptathattam!
2010. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75A, szopi alatt 85B cicimhez kézi Medelát használtam és egy ideig jó volt. Amikor már nem volt benne sok, akkor viszont sajnos nem bírt vákuumolni és nem szívott.
2010. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kicsi mell (75B szivacsosból 85C sima) én avent kézit használok, de ha kevés van bent vakkor kézzel kell kifejnem.
2010. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abszolút kicsi a cicim. Annyira, hogy a legkisebb méretű szoptatós melltartókban is lötyög.(Pedig most 2x akkora, mint amikor nem szoptatok...:o)

Az AVENT isis kézi szerintem szuper, már másodjára használom.

Annyi tej van, hogy tejtesónak is jut. Az első lányomnál 9 hónapos koráig fejtem. (A másodiknál majd meglátjuk, meddig)

2010. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem a mellméret, hanem a mellbimbó mérete a mérvadó. A medelánál lehet kapni különböző méretű fejeket a mellszívókhoz, ha a normál méret nem jó (kisebbet és nagyobbat is).
2011. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!