Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hete császároztak mikor...

1 hete császároztak mikor indul meg a tejem rendesen? Csak 60 millit tudok le fejni

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam! Nekem se nagyon akart igazán tejcsim lenni, aztán pótolnom kellett elég hamar, de végül is azért 7 hónapos koráig sikerült mindig egy pici anyatejet is adnom neki. De amúgy meg egyébként szerintem ne aggódj! Még egy egy hetes picinek elég bőven a 60 egy evésre, sőt! De miért nem szoptatod? Akkor sokkal jobban beindulna a tejtermelés! Mindenképp tedd mellre! Ha látod hogy jól lakott és nem nyűgös, akkor elég neki. Ha meg véletlenül úgy érzed hogy nem elég neki, vagy nem szaporodik megfelelően a súlya, akkor meg még mindig ki lehet pótolni tápszerrel. Az sem a világ vége! De hidd el ha mellre teszed jobb lesz!
2008. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sina szülés után olyan 7-8 napra indult meg a tejem.
2008. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a babád nem éhezik. Minél többet van cicin annál jobb a tejtermelődés. Ha lehet feküdj mellé közel, aludj vele és amikor csak lehet tedd mellre. A közelség jó. Ha elkezded fejni később már nem biztos hogy fog cicizni és a tejed is kevesebb lehet.
2008. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!