Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elég 1dl alkoholmentes sör,...

Elég 1dl alkoholmentes sör, hogy újra termelődjön a tejem?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem, de most iszok egy fél pohárral, mert kevés a tej a babómnak. Mennyit igyak? Mikor lesz hatása?
2008. júl. 23. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy napi 1 pohár - na de mekkora pohár? Én egy dobozt szoktam elkortyolni.
2008. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell egy pohárrah ami egyébként 3 dl-t jelent meginni,elég ha többször a párod sörének a habját lekanalazod, ha az nem elég, abban van a legtöbb hatóanyag, akkor megihatnál egy hordót is az sem segítene.

Tehát egy dl bőven elég.

2008. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor marhahust ettem,rengeteg tejem volt.A haltol is!
2008. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mekkora a babád, és mennyit szoptatod még? Mert a tejet alapvetően a szoptatás termeli, nem a sör! Írj, és segítek!
2008. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kipróbáltam sok mindent, és a kulcs a folyadék és a pihenés, nálam nem merül ki fekvésben délután kötelező aludni egy másfél órát, és biztosan lesz tejcsi!!!!

Két nappal ezeltt kezdtem amikor azt hittem ha hideg jön kevesebb a tejem, mert így szokott lenni, ezért nehéz volt megvalósítani, hogy ne adjak tápszert még akkor se ha csak 50got szopizott a 4 hetes kisfiam. Én most mérek és számolok. De lehet már fölösleges is. Én nem tudom igaz e, és mennyi idő alatt áll be aza bizonyos kereslet kínálat, de nekem úgy tűnik két nap alatt beállt.

Ne akadjatok ki, de napi 5-6 liter folyadék. ebből egy liter laktoherb tea.. de csak egy filterrel.. sztem nincs jelentősége, a lényeg hogy folyadék legyen, és szoptatás közben kell inni, úgyis akkor vagy a legszomjasabb. Én most kezdek ráállni hogy egy szopi fél liter folyadék. Plusz eszek ugye ebédre vmilyen levest, és a többi sima víz!!! Nincs titok. CSak ennyi. Remélem neked is segít!!! Jah és még annyit, hogy a babának ennyi tejcsivel is ki kell bírnia1 órát minimum, ha sír akkor az hiszti. Nekem üvöltött nagyon, mert el is van volt kapatva. De 5-10 percnél tovább úgysem üvölt mert elfárad. Szopi után mindig tisztába teszem játszunk egy kicsit, mondjuk20-30 percet, és akkor minden igénye ki kell legyen elégítve! Próbáld ki remélem sikerrel jártok!!!

kiskacsa :)

2008. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt nem írtam, hogy nem minden alkalommal jutott 50 g. hajnalban 170el indítottunk majd 125, 105, 95, 85, és csökkent, de aztán meg annyiszor adtam neki ahányszor kellett. Most ott tartunk, hogy pl, éjjel csak nem volt elég neki az egyik cici amiben volt 105g. Odaadtam a a másikat abból még evett 65g. És rá 3 órára a 65gos cicivel kezdtem és kiszívott 130at :)

Sok sikert

kiskacsa :)

2008. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!