Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek nehezen ment a szoptat...

Akiknek nehezen ment a szoptatás, meddig erőltettétek? Úgyértem 6 hós kor után?

Figyelt kérdés
Mihelyt abbahagyom a laktoherb teát rögtön csökken a tejem. Már 5 hónapja iszom folyamatosan napi 2 liter felett. úgy gondoltam 6 hó után abbahagyom és lesz ami lesz. Szerintetek meddig éri meg görcsölni. Tápot még így is kap de csak napi egyszer.
2014. márc. 17. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A teán kívül mást próbáltál már? Semmi nem vált be? 6 hósan már el kell kezdeni a hozzátáplálást, nem csak tápszerrel tudod kiegészíteni, nekem a védőnő azt mondta, ameddig csak tudom, szoptassam, ha elapad akkor gondolj arra, hogy idáig szoptattad és az első félé év a legfontosabb.
2014. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 7-8 hónapos koráig szoptattam, de a végén már nagyon kevés jött hiába tettem mellre akár óránként is.

Végül 10 hónapos koráig fejtem neki, ekkor a végére már csak 15-20ml jött le egy nap 3-4 szeri fejéssel.

Én nagyon rosszul éreztem magam amiért nem sikerült tovább szoptatni, pedig utólag visszagondolva ez hülyeség, hisz mindent megtettem és tényleg nem ettől leszek szaranya.

2014. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még urtica urenst is próbáltam de az nem volt ilyen jó, kiegészítésnek az elején használtam, de végül a tea vált be. a more milk tablettáról meg most hallottam, most meg már 5 hósan nem kezdem el szedni
2014. márc. 17. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld még meg a görögszénamag teát. Nekem tényleg sokat segített. A More Milk is görögszéna ám! De a tea nagyságrendekkel olcsóbb.

Sok sikert!

2014. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel szopni akart egyik sem ezért én fejtem, fiamnál 6hós korig fejtem, lányomnál 11hós korig, tápszer végig kellett mert alig volt tejem, de megfogadtam,hogy a következő babánál nem fogok ennyit szenvedni,mert egy napi fejéssel nem jött össze egy evésre elegendő tej sem!
2014. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos koráig kínlódtam. 3 hónapig szopott, utána már csak lefejve itta meg, de 2 hónap alatt fokozatosan elment a tejem.:( A második babánál már nem lesz időm ennyit kínlódni. Ha lesz elég tejem, akkor jó, ha nem, akkor nem fogok tudni ennyit megtenni. Én is kb. napi 2 liter teát ittam, plusz alkoholmentes sört (az hatásos volt). A More milknek nem vettem észre sok hatását, mint ahogy a homeos bogyóknak sem. Mindemellett rengeteget ettem, hogy több tejem legyen. Hát ennyit tudtam kihozni magamból, de nagyon rosszul éltem meg.:(
2014. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!