Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tudom vajon a tejemmel...

Meddig tudom vajon a tejemmel táplálni a babámat?

Figyelt kérdés
Sajnos a szopi nekünk nem megy. Eleinte minden szépen ment aztán egyszer csak elaludt rajt és nem evett,aztán ordítás. Ez így ment egy hétig és a kicsi veszített a súlyából. Azóta is próbálom cicire tenni, de ugyanez a helyzet, ezért lefejem a tejet és üvegből kapja. Vajon meddig lesz így tejem, mert napról napra kevesebb.
2008. júl. 23. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 8 hetes a kislányom a szoptatással nekem is gondjaim vannak . A fejéstől több lesz a tej naponta többször csinálom. Beszélj a védőnővel vagy a gyerekorvossal hogy kevés a tejet felírja a tápszert ha szükség lesz rá. Én kipróbáltam az Urtica urens-t (homeopátiás bogyó, hogy több tej legyen gyógyszertárba kapható) és úgy néz ki mintha nekem beválna.

1 hónapig kell szedni naponta 3x5 bogyó 5 napig majd két nap szünet utána megint 3x5 bogyó 5 napig 2 nap szünet egy hónapon át.

2008. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rendesen fejed, nem lenne szabad elapadni neki. És igen, van sokminden, ami tejserkentő, megpróbálhatod azokat is.

De fejj fejj fejj és szoptass, ne add fel! És ne idegeskedj, mert az csak árt.

2008. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!