Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok a másik cicitekkel?

Mit csináltok a másik cicitekkel?

Figyelt kérdés
Mikor szopiztatok, a másik mellmből ömlik a tej és mindenem csurom tejes lesz (aztán meg az a jellegzetes szag áraszt el mindent). Fejni nem akarom, mert 2 ciciből szopizunk és mellből akarom adni a babámnak a tejcsit. A melltartóbetét nagggyon kevés nekem, a textilpelus pedig szintén ronggyá ázik (1 szopi=1 teljes pelus, naponta 10-szer szopizunk, az hetente 70 textilpelenka!) és ugyanott vagyok: tejszag mindenütt és mindenhol tejes vagyok. Ti hogyan oldjátok ezt meg? Nagyon szükségem lenne egy jó tanácsra...
2009. dec. 14. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én teszveszen vettem az avent tejgyűjtő kagylót. Sok tejet fel lehet vele fogni. A kisfiam 14 hetes és pár hete viszont már nincs a kagylóra szükségem (max a reggeli szopinál). Kitartás. Eleinte reggelre nekem is mindig tiszta tej volt a takaróm és a magam alá tett vastag frottír fürdőlepedő is... Már egy jó ideje elég a melltartóbetét éjszaka (kivéve 1-2 alkalmat, de akkor is csak hajnalban van gond).
2009. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tejgyűjtő kagyló


nekem napi 60ml jön össze csak a csöpögésből

2009. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!