Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt oyan anyuka akinek a...

Van itt oyan anyuka akinek a babája csak azt szopizza ki, ami könnyen jön? Mit csináltok, hogy jól lakjon?

Figyelt kérdés
Én lefejem a végét, és a következő alkalommal odaadom pótlásként.
2011. okt. 15. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Látod? ez a baj, hogy lefejed, és adsz pótlást.

én egyszerűen nem fejek, nem cumisüvegezek, amikor igényli megszoptatom. (kb. 3 óránként) ne fejd le, vagy ha le is fejed ne add oda neki. majd megtanulja kiszívni amennyi kell neki.

2011. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod, h csak az előtejet issza meg?
2011. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem fejtem le és elapadt a tejem mivel nekem is csak az elejét szívta ki,mint később kiderült.lusta volt szopizni és 2 hét alatt szépen elapasztotta a tejem.bár én utánna nagy nehezen visszahoztam csak fejéssel.és 6 hóig csak tejcsit kapott.:-)
2011. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van, hogy annyira éhes a kisfiam, hogy kiszívja az elejét és a "munkás" részét már nem csak sír és sír. Ilyenkor én adok neki egy kis pótlást. Csak pár korty és elveszem, de gyorsan szájába teszem a cicit. Pár ilyen kör és már rá is kap és addig nem ereszti míg van benne.

Próbáld meg! Nekem mostanában már játszócumival is sikerült így kiszívatnom az összes tejcit.

2011. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lefejed és pótlásként adod (gondolom cumisüvegből) akkor szép lassan le is fog szokni a szopizásról, mert könnyebb üvegből enni. Inkább tedd gyakrabban mellre. Szerintem. Én is így voltam. Nehéz időszak volt és nem is egyszer. Kitartás!
2011. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!