Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Elevit, laktoherb, homeos...

Az Elevit, laktoherb, homeos bogyók, a. mentes sör, mellé lehet szedni a More milk plusz kapszulát?

Figyelt kérdés
7hetes a babám felére csökkent a tejem,nem ismerem a kapszulát csak ajánlották,nem szeretnék ártani vele.
2008. júl. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, akkor maradjon a repertoáron az Elevit mert ugye vitamin az kell, napi 1 mentes sőr, és a More Milk ( nálam nagyon bevált) A homeos bogyókkal, Laktoherb teával szüneteljél, amíg eszed a kapszulát. És mindig szoptass amikor kéri a baba, ha kell mindkélt ciciből, az órát és a mérleget felejtsd el, bízz magadban sikerülni fog!
2008. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszi szépen sokat segítettél!!ugye nem fog fájni a babám hasa tőle?
2008. júl. 22. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nem fáj tőle.
2008. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én babám hasa fáj a moremilk-től mert sok édeskömény van benne. arra figyelsz e hogy ne szedd folyamatossan a hoeos bogyokat mert ellenkező hatást vált ki folyamatossan szedve és apasztja a tejet!?
2008. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyémnek is fáj tőle,pedig annyira bíztam benne hogy ez hatásos lesz, tegnap szedtem először pár órával rá erős görcsei voltak,nem is merek többet bevenni belőle.A bogyókkal nem szüneteltem esetleg 1-2 napot,erre is oda figyelek akkor.Pedig nagyon szeretek szoptatni....Nagyon köszönöm a válaszokat.Sok tejcsit mindenkinek.
2008. júl. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!