Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit eszik egy két hónapos...

Mennyit eszik egy két hónapos baba?

Figyelt kérdés
A babám a cicimből nem hajlandó kiszívni a tejet, folyton elalszik rajta 2-3 percen belül és nem tudom felébresztenei. Leteszem felébred, üvölt, vissza cicire és kezdődik minden előről. Odáig jutottunk így, hogy a múlt héten 40 g-ot hízott. A védőnő azt mondta legyek kitartó, de a gyerek csak üvöltött a kajáért. Így most kifejem a tejet és cumisüvegből kapja.Képes megenni 180 ml-t és van, hogy még kérne. Sajnos ez a mennyiség 2 ciciből jön le és az éjjel már tápszert kellet adnom neki. Mit tegyek?
2008. júl. 21. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez sajonos elofordul más anyukáknál is... nálam is ez volt a helyzet! nekem már a korházban nehezen indult meg a tejem! picurnak sajnos elso hétig potoltam mert állandoan elaludt a cicimen 2-3 perc allatt,nemtudtam felébreszteni azán uvoltés,ahogyan ez nálad is van! tápszert adok neki és 150ml-t iszik, két honapos, az egész éjszakát át csucsulja azota...
2008. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Ne idegeskedj! Az én fiam abban a korban kb.40 és 100 ml között evett,igaz egy ciciből.Tudom nehéz,ha kaja közben elalszik.Akkor is próbálj fejni és azt adni neki.Vagy tápszert.A súlya meg szépen gyarapodott,most 5 hónapos és 6kg.
2008. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is 6kg, de mi csak 2 hónaposak vagyunk és 60cm. Akkor kövérnek számít? Én is adok neki tápszert, de én ciciztetem is, de mikor volt mérleg akkor megmértem, s volt, h 40gr hízott a ciciből, volt, h a mérleg kevesebbet mutatott. Egyszer úgy fejtem le, h 6órán át nem cicizett, mert nem voltam otthon, s akkor is a 2 mellből csak 100ml jött le. Sztem nekem is kevés, így mi is tápszerezünk már a 2. héttől, de én mindig csak 90ml adok. Este 11kor alszik el, s hajnal 2fele ébred. Akkor adjak neki többet én is, s akkor átaludná az éjszakát?
2008. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen! Próbáld meg.
2008. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!