Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a bimbóvédőt? én nem tudom teljesen beletenni a cicimet.

Figyelt kérdés

sziasztok! aventes pillangó bimbóvédőt vettem, ajánlották nekem, hogy a laposabb, kevésbé kiemelkedő bimbót kiemeli és segíthet a babának szopinál.

de amikor fel próbálom tenni, nem tudom utasítás szerint légmentesen. szóval a végében még jó fél centis hely van, ami gondolom nem jó :(

mert a bimbóudvar nekem hatalmas, csak maga a bimbó kicsi és többnyire lapos. mit tudok ezzel tenni?

Köszi a választ!


2009. dec. 7. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt még a végén hely,de a baba megette így is azt,ami neki kellett.
2009. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A babuci ki tudja szívni, de nehezebben szopizott vele. Igaz nekem akkor kellett mikor kisebesedett a bimbóm.

Nélküle nem ment?

2009. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem tudja rendesen bekapni szegény, csak a végét szívja... hiába van nagy mellem, a bimbóudvar is akkora mint a pici feje, mégsem működik a dolog, mert lapos... nem tud belőle nagyobb részt beszívni, így viszont csak szétharapja a cici végét, miközben nem jön szinte semmi...

köszi..

2009. dec. 7. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy marad az elején hely,pont az a lényeg, hogy azért kell, mert pici bimbót nem tud bekapni rendesen és ez felnagyítja. Mikor szívja a baba, akkor megnő a bimbó, meg a baba vákuumot csinál magának. Az én kislányom már 4 és fél hónapos, csak azzal tud cicizni. Kizárólag anyatejes. Próbálkozz, mert megszokja ügyesen!
2009. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Működni fog a bimbóvédő!

Legyél kitartó,és ne hagyd abba a szoptatást!!!!Lehet hogy kisebesedik a melled majd,és nagyon fog fájni,de csak az elején fáj,az első két percben!Én nem használtam a bimbóvédőt,ugyanez volt a problémám!A bébi tudni fogja hogyan kell szívni!Akár védővel,akár anélkül,de ne hagyd abba a szoptatást!Most főleg muszáj a vírus miatt!

2009. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! aranyosak vagytok, megfogadom a tanácsokat!

Ő már a második babám, az elsőnél nem használtam bimbóvédőt. most sem a fájdalom, vagy kisebesedés miatt próbálkozom vele, hanem szeretném ha sikerülne hatékonyabban. az első babámat kín-keservvel 8 hétig tudtam kizárólag anyatejjel táplálni. most inkább mindent kipróbálok, amiről akkor nem tudtam :)

2009. dec. 7. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a problémám, lapos bimbó, bár a cicieim nem nagyok. Már a kórházban próbáltam szoptatni, és mikor megkérdeztem a csecsemősöket hogyan kell, ők javasolták a bimbóvédőt, tudtam is ott venni medala-t.

Azóta azt használjuk. És nekem is van a végében hely, de eszembe sem jutott, hogy az így nem jó :o)

Úgy vettem észre, hogy nehezebben eszik védővel mint anélkül, de hidd el rájön majd hogyan kell. Én sokáig mindig nézegettem, hogy jön e a cicimből tej, szégénykétől mindig elvettem egy kicsit, hogy lássam, hogy van e a védőben tejcsi. Onnan tudtam, hogy tud enni.

Ha egy ideig ezzel szopizik, akkor kiemeli a bimbód, így megpróbálhatod félidőnél nélküle is.

Én már a kórházban próbálkoztam, mert nem akartam állandóan védővel szopiztatni. Nagyon örültünk, mikor először tudott simán szopizni.

Azóta is azt tapasztalom: ha nagyon tele van a cicim: védővel kezdjük, utána levesszük. Vagy ha nagyon éhes, akkor is tud nélküle enni.

Próbálkozzatok ti is, meglásd menni fog, csak gyakorlás kérdése!!!


Sok sikert!

2009. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is! igyekszünk :)
2009. dec. 9. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!