Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell jól használni a...

Hogyan kell jól használni a bimbóvédőt ha azzal tudok csak szoptatni? Hogynan kell higiénikusan használni és mik a használat jó lépései? ( én bénázm sokat)

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
szia.ha rám hallgatsz akkor csak addig rakd fel amig ki nem emelkedik a mellbimbod szopizás kőzben mert hamar abba hagyja majd a cicizést a baba...nem kell mindig azt használni csak az elején.ez csak egy kis segitség.ferttlenitsd le minden használat után.forro vizben főzd ki.nem lesz baja-.
2008. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is azt használom, mert sajnos muszáj. Anyyira befele fordul a mellbimbóm, hogy a baba nem tudja kiszívni! Először furcsa volt neki, de megszokta és nagyon ügyesen eszik vele és gyönyörűen gyarapszik a súlya!

Egyszerűen tedd fel a mellbimbódra, én előtte mindíg cseppentek rá egy csepp tejet, hogy a baba megérezze az illatát, (ha már azt a műanyag nyavaját kel szívni szegénykémnek) és hagyom hogy jól rászívja! Szopi után mindíg jól lemosom és fertőtlenítőben aztatom legalább fél órát és utána megint mosás!

Ne aggódj, én is sokat bénáztam, sőt még sírtam is az elején, mert nehéz volt, de légy kitartó, ha tényleg csak azzal tudsz szoptatni és a babának is hagyj időt! Belejöttök!

Sok sikert!

2008. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Ne aggódj, nem szokik le a ciciről, csak épp bimbóvédő nélkül nem nagyon fog kelleni neki. Az én kicsim 5 hós és mindig azzal szopiztattam, már 3 hósan kb próbáltam leszoktatni róla, de nem lehetett. Azóta is azzal eszik és nem fogadja el a cumisüveget se,imád szopizni, bimbóvédővel. :)
2008. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is imád bimbóvédővel szopizni és nem akar egyeltalán leszokni róla. Imád cicizni annak ellenére h már volt h többször etete meg férjem cumisüvegből mert el kellett mennem itthonról. Sztem butaság h ilyenek miatt leszokik a ciciről...
2008. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nap 1* vagy 2* sterilizálom reggel este és használat előtt és után forrovizzel alapossan lemosom, nincs baja vagyis eddig nem volt.
2008. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!