Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Glycerin Borax szájpenész...

A Glycerin Borax szájpenész elleni oldattal ti a szoptatás előtt vagy után kenitek be a bimbótokat, illetve a bimbóvédőt, ha azt használtok?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatón az áll, hogy a szoptatás után, ellenben nekem a védőnőm azt mondta, hogy közvetlenül az etetés előtt kell.

Valahol logikátlannak tartom, ha utána kenem be.


2011. ápr. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom utánna kell,mert akkor bejut a baba szervezetébe.Babának is kaja után szoktam kitörölni boraxos gézzel majd be is kentem neki vagy rátettem a cumijára.
2011. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És a mellbimbódra mikor kened?

Én bimbóvédőt használok ( erre most nem akarok kitérni, miért muszáj ), azt akkor mikor kellene bekenni?

2011. ápr. 19. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a mellbimbómra soha nem kentem, csak a száját töröltem ki vele szopi után. Semmi gond nem volt így se. Vagy ha nagyon nem fértem a szájába(akaratos kiscsaj) akkor a cumiját kentem be.
2011. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (nem vagyok anyuka még, de így tanultam), hogy a bimbóvédőt (ha magisztrális) akkor azt le kell mosni szoptatás előtt (gondolom a gyári készítményeknél is így van). De a Glycerinum boraxatumot tudtommal nem kell szoptatásnál, max. cumira. Nem tudom, hogy ezzel mennyit segítettem.
2011. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás elött kb 1 orával szoktam bekenni a mellbimbomat.első válaszolo voltam
2011. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a nyelvét törlöm le neki gézzel, de a bimbóvédőt inkább nem, nehogy bekerüljön a szervezetébe, inkább minden szopi után alaposan kifőzöm a cumijával együtt, biztos, ami biztos, remélem lesz változás előbb - utóbb.

Ti amúgy meddig kezeltétek vele, hány napig és hányszor?Mert a betegtájékoztatón 3 nap áll, a védőnőm viszont minden alkalmat említett, de inkább nem adok ezügyben a szavára, mert már azzal félretájékoztattott, hogy etetés előtt.Pedig amúgy jófej..:)

2011. ápr. 20. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!