Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fel kell ébreszteni a babát,...

Fel kell ébreszteni a babát, ha evés közben elalszik, de még nem ette meg az adagját?

Figyelt kérdés
Kb feles arányban szoptatok és kap tápszert is, mert sajnos kevés a tejem. De van, hogy szopi után bealszik...Ilyenkor ébresszem fel, és fejezzem be az etetést az aktuális adag tápszerrel, (simán eszik csukott szemmel félálomban is:)vagy hagyjam, és akkor adjam neki a folytatást, ha felébred és jelez, hogy éhes?
2008. júl. 16. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
...azt kihagytam, hogy 3 hetes!
2008. júl. 16. 15:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom írni, hogy éln sosem keltettem fel. Most 5 hónapos és 8,4 kiló:)

Adj neki csak anyatejet, nem kell az a tápszer. Ő segít:

[link]

2008. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

adtam én neki csak anyatejet, de bent fogtak a kórházban, mert lefogyott 3420ról 3 kilóra, csak 40 millit tudott kb egyszerre szopizni:(...ilyenkor azért már elkel valami kaja is, nem?Azért annak is van határa, hogy meddig kisérletezhet az ember a gyakori mellretétel és a többi módszerrel!

Azóta próbálok mindent a tej növelésére, eddig nem sok sikerrel:(

2008. júl. 16. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a link amit írtam tényleg jó. Sokat segített nekem is.

Sajnos a kizárólagos szoptatás nem hullik az ölünkbe, rengetek kitartás és küzdelem az ára, de megéri.

2008. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a alktoherb szoptatós tea segített.Gyógyszertárban 500 Ft-ért lehet kapni.Amikor megiszom az előírt 4-6 pohárnyi mennyiséget,akkor mindig bedurran rendesen a cicim,tele lesz tejjel..Érdemes megpróbálni ha még nem próbáltad.Amúgy én nem ébreszteném fel.
2008. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!