Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos kisfiam miatt,...

3 hónapos kisfiam miatt, beadattam magamnak az oltást (H1N1) ja igenés szoptatok, de nem tudom hogy a 20 hós kislnyomnak beadassam-e?

Figyelt kérdés
ti mit szóltok ehhez,ti mit csinálnátok?mit csináltatok?az oltással kapcsolatban?
2009. nov. 27. 10:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ezt sajnos csak most tudtam meg hogy higanyos oldat van az oltásban??hát kérem szépen...ha a higanyos hőmérőket betiltották...akkor hogy lehet beadni olyan oltást amiben higany van,teljesen káros,sőt ez az anyag nem szivódik fel..csak lerakódik,remélem semmi rosszat nem csináltam a kisfiamnál..ja meg ki tudja..hogy pár év mulva lesz e baja??de akkor ugysem tudjuk ezzel kimondottan összefüggésbe hozni.én ugy gondoom hogy szővődmények..nem pár nap alatt alalkulhatnak ki,hanem akár évek alatt is..üdv
2009. nov. 29. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!