Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha mellszívóval már csak alig...

Ha mellszívóval már csak alig tudok tejet fejni (5-10 mg mindkét ciciből), attól még lehet több tejem, amit a Kislányom ki tud szopizni?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám, kap pótlást is cici után, mert kevés a tejcsi. Ti honnét tudjátok mérés nélkül, hogy tud-e eleget szopizni?
2009. nov. 21. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ez a helyzet nálunk is, 3200g-mal született a kislányom, 3000g-mal hoztuk haza, már a kórházban is kapott tápot (sajnos nem igazán kaptam megfelelő segítséget, ez valószínűleg annak köszönhető) és először cicizünk, majd változóan 40-60ml-eket eszik még a tápból most 4 hetesen 3900g. De ha nem adok neki tápot akkor nagyon nyüglődik, tehát szüksége van rá, nem elég neki a tej.Nekem az a bajom a méricskéléssel hogy az által hogy ficánkol 10g-os eltérések vannak a méréseknél így sosem tudom pontosan hogy mennyit is eszik csak ciciből :S Bár attól hogy mérem még ugyan úgy szüksége lesz a tápra, tehát sokkal nem leszek vele előrébb.

És fejni én sem nagyon tudok, 10-15ml-et, nagy nehézségek árán, és a mellem meg már foltos a gyömöszköléstől, kézi mellszívó sem vált be :(

De nem aggódom örülök hogy vmennyi tejet tudok adni a picurnak , és szépen gyarapodik is, és csak ez számít!!

2009. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, legalább tudom, hogy nem szenvedek ezzel egyedül. :)
2009. nov. 21. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!