Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik valamilyen diéta...

Létezik valamilyen diéta hasfájós csecsemők szoptatós anyukái részére?

Figyelt kérdés
Ha valaki hallott róla,kérem segítsen! Vagy ha az interneten keresztül tud valamilyen hozzáférést,az is jól jön,mert én nem találok semmi konkrétumot,hogy mégis mit ehetnék egész nap. Olvastam róla,hogy a hasfájáson az anya diétájával is tudunk segíteni,pláne ha a pici tejallergiás, vagy valamilyen ételre allergiás,de csak ennyit tudok. A K betűsekkel (káposzta) és ezek társaival amiket senkinek sem ajánlanak szoptatás alatt, azokkal tisztában vagyok, ezeket eddig sem ettem!
2008. júl. 10. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A fiammal a szoptatás alatt semmi gond nem volt. A lányommal annál inkább: hasfájós volt, a végén már csak szendvicset, rizst, krumplit, tejfölt ettem és az sem segített. Akkor ajánlotta a védőnőm az Infacol-t. Nekünk nagyon bevált! Ha a gyerekorvosod is rábólint, akkor próbáld ki. Sok sikert!

21 hetes kismami

2008. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!