Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apad a tejem mit tegyek?...

Apad a tejem mit tegyek? Igény szerint szoptatok, sűrűn teszem a babám mellre, hogy így több tej termelődjön, szedem a more milket, iszom a laktoherb teát, és alkoholmentes sört, minden szopi után fejek. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a cerazette tablettától apad a tej?
2008. júl. 8. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem is a gyógyszer a ludas.Én pont így jártam a hétvégén.Hat napig szedtem és azt vettem észre,hogy a cicim kiürült,de a babám még éhes és én nem tudok neki mit adni.Együtt sírtam a fiammal.Azonnal abbahagytam és most már rendeződik a dolog.Megoldjuk másképpen a védekezést.Én is igény szerint szoptatok és 2 hónapos a babám.

Még annyit,hogy nekem vérzést is okozott a gyógyszer.

2008. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is első gyermekemnél ettől a tablettától kevesebb lett a tejem. Amikor abbahagytam, visszajött. Lehet, hogy nem a tablettától, hanem annak pszichés hatásától (amit az ember oly sokat hall, elhiszi), de alényeg, amikor abbahagytam, visszajött. Most, másodszor már nem is próbálkoztam. Ja, és akkor úgy vettem észre, hogy a kicsinek sem kellett a tej, valószínűleg az íze is megváltozott... Próbáld ki, hogy abbahagyod.
2008. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!