Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért rúgkapál a baba szoptatá...

Miért rúgkapál a baba szoptatás alatt és után?

Figyelt kérdés
Kisbabám most 7 hetes. Már két napja, hogy némelyik etetésnél vagy az etetés után teljesen nyugtalan. Folyamatosan kapálózik dobálja magát. Sírni nem sír. Majd ha leteszem aludni ott is sokszor nyögdécsel nyöszörög. Akinek van ötlete írjon. Köszönöm
2013. okt. 18. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy feszeng,mert fàj egy kicsit a pocija.
2013. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet, amikor egy büfi kínozta. Volt,hogy 10percig is a vállamon büfiztettem mire kijött. De csatlakozom az első válaszolóhoz, az is lehet,hogy fáj a pocakja.
2013. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém 4 hetes, és rájöttem végre, hogy ha feszeng szopi közben, akkor büfiznie kell. Nálatok is hasonló lehet, próbáld meg szopi alatt ilyenkor büfiztetni.
2013. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ElsiNiki ***** válasza:
Sziasztok! Ugy tudom, hogy a szopi közben az emsztorendszer "használata" miatt hasi diszkomfortérzet, akar fájdalom is jelentkezhet a babáknál. Nalunk voltak olyan alkalmak, amikor nehany hetes korában a szopi ugy nézett ki, mint valami házi rodeo... De elmúlik, ahogyan belejön az emésztőrendszer is a dolga a. Nekunk az is sokat segít, hogy nem eszem tejterméket es cukrot. Minden jót Nektek!
2013. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megpróbálom többször büfiztetni remélem ez majd segít Neki :)
2013. okt. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!