Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hogyan isszátok a szoptatós...

Ti hogyan isszátok a szoptatós teákat?

Figyelt kérdés

3 hónapos a picim, folyamatosan iszom a szopiteát, mert épp elegendő a tejem, felesleg nincs. A Laktoherb dobozán az áll: napi 4-6 filter. Hát ennyit nem győzök anyagilag, elég drága tea. Mindenki úgy issza, hogy egy csésze egy filter?

Itta valaki úgy, hogy inkább egy nagy adag, 1-2 l forró vízbe tesz 2-3 filtert, és az egy napi adag, vagy akkor nem lesz elég hatásos..?

Van még más praktika, ill. másféle tea, amit ismertek?

A Mecsek tea olcsóbb, de nincs benne annyi minden, akkor nem is olyan hatékony?

Mik a vélemények, tapasztalatok?

Szeretnék még sokáig szoptatni...

Előre is köszi a válaszokat!



#szoptatás #tejtermelés fokozása
2013. szept. 20. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
soma viz és a 100% gyümilé is megteszi nekem a 3 dik honapba csömöröm lett a teátol már reggel ugy keltem te jo ég megint egy bödönnyit kell innom és nem is volt olcso. meguntam váltottam gyümire ésrostoksokra sörre(alkoholmentesre és ugyanannyi tejem van 7 hos csak szopis baba
2013. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy ittam, ahogy írod. 1 literbe tettem 2 filtert. De egy idő után megutáltam az ízét.

A lényeg szerintem a sok-sok folyadékon van. Napi min. 3 litert igyál meg (sima víz, gyümölcslé, alkoholmentes sör), és meglesz a hatása.

2013. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg már én is rosszul vagyok az ízétől...
2013. szept. 20. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak addig ittam amíg be nem lövellt a tejem rendesen.

Azóta nem iszom, mert nem amiatt van az embernek teje.

Sok-sok folyadék, ami lehet bármi (persze nem a colára gondolok).

2013. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Debrecenben az egyik gyógyszertárban lehet venni (ott kevert) teát. 500 Ft/csomag, sokáig elég.
2013. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miskolcon lakom, itt pont a gyógyszertárakban a legdrágább a tea. De már én is iszom mindenfélét, mert ez a kényszer-teaivás csak elveszi az ember kedvét.

Anyósom azt mondja régen nem voltak ilyen teák, itták a tehéntejet meg főztek sok köménymagos levest. Lehet, hogy neki is igaza van.

2013. szept. 25. 08:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hozatni szoktam magamnak, szerencsére van ismerős Debrecenben. :) (szintén borsodi vagyok )

Gyuri bácsinak nincs valami teája? Vagy az sem olcsóbb? Hirtelen ez jutott eszembe.

2013. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A teahivok most lehet lepontoznak :))

A szoptatos teak azert "mukodnek", mert a benne levo cumok egyreszt emesztest serkentoek, ehes leszel, ergo eszel, viszel be tapanyagot a szervezetedbe, masreszt mert ha megiszod a 4-6 csesze teat, az plusz 1-1,5 l folyadek...

Ha eszel rendesen, es megvan a kello folyadekmennyiseg, persze, hogy fokozodik a tejtermeles... Ehhez nem kellenek speci teak...

Igyatok barmit, amit szerettek, az is pont olyan jo!

2013. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam, és higgyünk ebben, amit te írtál!!!
2013. okt. 18. 08:14
 10/10 anonim ***** válasza:
:)))
2013. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!