Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Milupa szoptatós teát isszátok?

A Milupa szoptatós teát isszátok?

Figyelt kérdés
Hat valamit?Mert csipkebogyó vs. hibiszkusz a hatóanyaga.Akkor nem lenne elég a Pickwick csipkebogyó tea?Az olcsóbb.Szerintetek?
2010. nov. 15. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

2 dl Milupa tea az ajánlott napi C-vitamin szükséglet egyharmadát fedezi.Hibiszkusz és csipkebogyó tartalmú gyógynövénytea 12-féle vitaminnal, vassal és kalciummal, mely a szoptatással nagyobb mennyiségben távozó ásványi anyagoknak és vitaminoknak jelentős részét pótolja.


Szóval a sima pickwick tea max a náthán segít de nem a szoptatásban, nincsenek benne azok a hatóanyagok amik fokozzák a tejtermelést.

Ha így lenne senki nem venné meg a drágább kifejezetten szoptatós teákat.


Én a Hipp Natalt-ittam annó és most is azt fogom...már meg is vettem.

2010. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is a Hipp teát iszom,de fogyóban van.Kaptam egy doboz Milupát is,majd kiderül jó e.

Köszi

2010. nov. 15. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a folyadék a lényeg, nem az összetevők, szerinte ezeknél a teáknál a placebohatás "dolgozik"
2010. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:ki szerint???
2010. nov. 15. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem.


Amúgy ha csipkebogyó teát veszel, inkább Herbáriát, de inkább vagy ne is filterest, hanem zacskóst vegyél

Este beáztatod hideg vízbe, reggelre jó.

2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm!
2010. nov. 15. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, a csipkebógyóban lévő C vitamin hő hatására lebomlik.

Így előző este be kell ázttni csipkebogyó húst, hideg vízbe, másnap iható :)


Én olcsó szoptatós teát így készítek:

Vettem édeskömyény magot és ánizst, ezekből 1-1 teáskanállal tszek a teaszűrőmbe, leöntöm fél liter forró vízzel, 10 percig álni hagyom. Néha, ha eszembe jut, teszek bele csalánlevelet is (ebből csak filteresem van, ezért felejtem el)

2010. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!