Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A homeós bogyó túlságosan is...

A homeós bogyó túlságosan is bevált, abbahagyjam, vagy mit csináljak? Szedjem attól?

Figyelt kérdés

Abba lehet hagyni a homós bogyót ha beindult a tej? Még csak 11 naposak vagyunk, de már nagyon nagyon bekeményedik a mellem, és annyi tejem lett, hogy ki sem szopizza a baba, ma reggelre már csomós is volt a cicim, és fájt is eléggé, attól félek, hogy begyullad, ha továbbra is szedem a bogyót. Lehet olyat, hogy egyszer szedem egyszer nem??? VVagy fontos a folyamatosság? Hol olvashatok esetleg részletes leírást, mert a gyógyszertárban nem kaptam olyan kis füzetet..

Köszi előre is a válaszokat.


2008. júl. 3. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában úgy kell szedni, hogy 3 naponta csökkenteni az adagot és kb. 1-2 hét után elhagyni.

Örülök, hogy beindult a tejed, az nagyon fontos!!!

3 hónapja csak szoptató anyuka

2008. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképpen most hagyd abba. Csak akkor kell szedni, ha kevés van vagy apad. Amint beindult, ne szedd tovább, mert attól még el is apadhat a tej. Most szépen be fog neked állni a kereslet-kínálat. Homeos bogyónál NEM FONTOS a folyamatosság, sőt, épp ellenkezőleg, alkalomszerű.

Egyébként lehet kapni egy homeos könyvet a patikában, potom pénzért. Abban le van írva részletesen, h mi is a homeopátia, hogyan kell alkalmazni. De semmi extra egyébként :) pussy

2008. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy fejd le még most a végét, addig amíg puhább lesz a melled szoptatás után, és azt nyugodtan le is fagyaszthatod. Ne üresre fejd, hanem puhábbra, hogy ne legyenek csomók, mert akkor nem fog begyulladni. És csak akkor fejd, különben a fejés is tejserkentő :)
2008. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány napig kell csak szedni, miután beindította abba kell hagyni, ahogy a második válaszoló írta. És csak annyit fejni, hogy puhább legyen, a könyvet meg is tudják rendelni a gyógyszertárban, ahogy a szert is.
2008. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nehogy lefejd,mert attól csak több lesz! Hagyd abba a bogyókat és pár nap múlva szépen megpuhul a melled és beáll a kereslet-kínálat.Én is szedtem,de csak az első héten,aztán bekeményedett, fájt is, ugy éreztem szétdurranik, de nem nyúltam hozzá és szépen beállt. Most vagyunk három hetesek.Szerintem ne csinálj semmit,csak szoptasd a babád ahányszor csak kéri és nem lesz gond. :)
2008. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!