Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma jöttünk haza a kórházból,...

Ma jöttünk haza a kórházból, 4 napos a babánk. Eddig evett rendesen, de a 18 órai etetésen nem akart enni, amit sikerült belediktálni, kibukta, és elaludt! Mit tegyek, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nincs-e valami baja!
2008. jún. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eröltetni ha nem akar enni! Szerintem őt is megviseli ez a nagy kánikula. Meg amúgy is kimaradhat 1-1 etetés ha nem kér. Bízz a babádban és a természetben, ne aggódj!
2008. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, nincs semmi baja! Az enyém volt, hogy 6 óránként evett. ne izgulj, semmi baja nem lesz, de próbálj minél hűvösebb időt teremteni neki, törölgetni a homlokát és szerintem a lakásban egy pelus is elég, esetleg egy ujjatlan bady. ha kérdésed van írj nyugodtan emalt!!!! Én is nagyon aggódós voltam az elején. Elvileg 6 hónapos korig elég az anyatej és nem kell más folyadék, de azért megpróbálkozhatsz egy kis vízzel (ne felejtsd el elötte felforralni majd úgy hűtsd le). Az enyém is csak anyatejet kap pedig már 6 hónapos elmúlt. Ebben a melegben ő is jóval kevesebbet eszik. Irj nyugodtan emailt ha bármi kérdésed van!!!!!!!!
2008. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj! Az én lányom ugyan evett három óránként az első pár napban, de olyan keveset, hogy én meg azért aggódtam. Neki is idő kell mire megszokja az új helyzetet és magához tér a szülés után. Ha éhes lesz ugyis eladja a házat!

Kitartás!

2008. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AMIKOR IGÉNYLI AKKOR LEGYEN CICIN ÉS NE AZ IDŐPONHOZ KÖSD MERT A HÁROM ÓRÁNKÉNT ETETÉSRE MAJD IDŐVEL FOG BEÁLLNI A SZERVEZETE.
2008. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2008. jún. 26. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!