Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt pajzsmirigyes anyuka?...

Van itt pajzsmirigyes anyuka? Vagy olyan aki tapasztalt ezen a téren? Fogok tudni szoptatni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A kisfiammal rengeteg tejem volt. De azóta pajzsmirigy alulműködésem lett, letroxot szedek rendszeresen.

Ez befolyásolhatja hogy most mennyi tejem lesz? És a szüölést befolyásolhatja?


2009. okt. 17. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

nem egészen ilyen az esetem...nekem régebben volt strúmám, radiojóddal kezelték kb 7 éve. Idén májusban szültem, de a szopi csak 3 hétig ment rendesen, utána apadt a tejem. Pedig voltam kontrollokon is rendesen. Nem tudom, hogy van-e összefüggés...

Mindenesetre remélem, Te szerencsés leszel!

2009. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is alulműködésem van már 3éve, L-thyroxint szedek rá.Első babámat aug. 12.-én szültem.A szüléssel nem volt semmi problémám, sőt a várandóság is problémamentesen zajlott.Nem lesz semmi baj szoptatáskor, mi 120-140 ml-t eszünk egy alkalomkor és csak szopik.Úgyhogy veled is biztos minden rendben lesz.

Sok sikert!

2009. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!