Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoptassak strandon?

Hogyan szoptassak strandon?

Figyelt kérdés
Hosszú hétvégére utazunk az öt hónapos babámmal, és egyelőre még nem sok ötletem van, hogy hogyan szoptassak majd diszkréten a strandon. Van valami használható tippetek?
2008. jún. 24. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!lehet,hogy hülyeséget irok,de szerintem a hordozókendőbe rakod a babót talán úgy.Meg szerintem ez természetes dolog ne csodálkozzon rajtad senki,hogy szoptatsz.
2008. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk majd az 5 hónapos babámmal. Én úgy fogom csinálni, hogy alaposan lezuhanyozom miután kijöttem a medencéből+viszek magamnak törlőkendőt, hogy megtöröljem a cicim, magamra tekerek egy tiszta törölközőt, alatta leveszem a bikini felsőt, textil pelust terítek a vállamra, alá a gyerkőc és úgy teszem mellre, senki nem fog látni semmit. Megpróbálunk eldugott árnyékos helyet találni, úgyhogy nyitásra megyünk ill. tőlünk 5 perc gyalog a strand, úgyhogy 11 és 3 között én hazamegyek vele.
2008. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami..., kabint is lehet bérelni, ez lesz a legjobb!!!:-)Le tudok ülni és a kutya nem lát!
2008. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szoptattam kávézóban,parkban egy padon... felhúztam a fölsöm mellretettem a picit és visszahúztam úgy a fölsöm hogy ne látszódjon a cicim.Mindenhol lehet diszkréten szoptatni.Ügyesek vagytok,menni fog !
2008. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Én is úgy szoptattam/szoptatok, mint az előttem szóló, még bevásárlóközpont könyvrészlegén is ültem már le szoptatni, mivel nem bírta volna ki a manóm, míg kimegyek a pelenkázóba...

Strandon esetleg praktikus lehet még a napozósátor, ami félig nyitott, nekünk van olyan és kényelmesen be lehet feküdni alá a babával, jó árnyékos és altatni is tudod ott a babát, kb. 2000 ft-ért lehet kapni.

2008. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Meg ha van strandsátratok abban is lehet, a babó miatt érdemes venni, mert abban el tud mocorogni, mégis védve van a naptól, meg zavartalanabbul tud aludni is benne, pl nem zavarják a fa által vettett árnyak stb...
2008. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak jó kis szoptatóspólók is, ha ilyet felveszel a szoptatás idejére az is megoldás lehet!
2008. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is ebben a strandsátorban gondolkozom, remélem beválik.
2008. jún. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!