Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy 2 hónapos babának általába...

Egy 2 hónapos babának általában mennyit kell alkalmanként szopnia?

Figyelt kérdés
Kislányom hol 170 ml-t, hol 50 ml-t szopik. Nagyon szépen gyarapodik (5.2kg), félek, hogy olykor-olykor kevesebb a tejem. Mitől lehetne mindig sok? Sokat iszom (naponta 3-4 litert), de ennek ellenére így van, mitől?
2008. jún. 20. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ennyit evett alaklmanként, holott a doki szerint elég lett volna kb. 120 ml alkalmanként. Nekem az első 1-2 hónapban havi 1.2 kg-t hízott. Most 6 hónapos, 8 kg és még mindig annyit eszik, pedig nem kap mást (nem fogadja el). Volt időszak, amikor 220-at is evett. Próbálj minél több fehérjét bevinni a szervezetedbe,hátha attól több tejcsid lesz vagy próbálj ki egy tejserkentő kapszulát (nekem nagyon bevállt, 48 órán belül érezni a hatást). Neve MORE MILK, a www.boldogmama.hu-n megtalálod!


Dia

2008. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!