Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történt a mellemmel?

Mi történt a mellemmel?

Figyelt kérdés
Kislányom dél óta nem szopizott ..:( 4 hónapos. Most annyira be van durranva a bal mellem, meg fáj is. Próbáltam kimasszírozni tusolás közben, aztán meg fejni, de csak csöpög, szinte alig jön valami, pedig teljesen fel van telve. Ezt nagyon nem értem! Mi történt? Mit csináljak???
2013. máj. 31. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak le kellene fejni, mert begyulladhat.

Egyszer velem is fordult ilyen elő, és majdnem 3 óra hosszat tartott, mire ki tudtuk masszírozni, és megindult.

2013. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:O
2013. máj. 31. 21:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy egyik lányom sem akart belőle szopizni (ikreim vannak) .. na megyek, teszek rá káposztalevelet!
2013. máj. 31. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Próbálj meg úgy fejni, hogy a babáidat lásd, vagy vmi babaillatú dolog legyen nálad, mert azbelősegítheti a tejleadó reflex beindulását!

Hát azért a kis manók szopizhatnának, az lenne a legjobb:)

2013. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Elzáródhatott egy/több tejcsatorna..forró vizes palack egy fél órára, aztán fejés, hidd el ez megoldja! Vigyázz a hőemelkedéssel, mert pikk-pakk felszökhet a lázad! jobbulást!
2013. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Péntek óta ott tartunk, hogy a féli-tápis babám, aki cicizett is, már csak éjszaka szopizik, napközben sír, ha ráteszem. A másik, csak anyatejes babám ímmel-ámmal szopizza, de nem üríti ki teljesen.. tegnapeste forró vízzel tusoltam, közben masszíroztam, próbáltam fejni, de 10ml-nél több nem jött...nem értem, pedig annyira be van durranva.. lázas nem vagyok, káposztalevél van rajta
2013. jún. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!