Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyhetes baba hány grammot...

Egyhetes baba hány grammot szopizik egyszerre kb?

Figyelt kérdés
A kisfiam 30-50g között eszik 2-4 óránként, nem tudom elég-e ez.
2009. okt. 5. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani,minden baba más.Ha nem sír,akkor elég neki.Az éhes baba nem alszik 2-4 órát,hanem akár a szopi után félórával is ordít.
2009. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi pisis kakis pelusa van 24 óra alatt,

Min.8-12 alkalommal kell még szopiznia..Kb.diónyi a kis gyomruk,szoptasd gyakran.Sok kicsi sokra megy.

Én otthon nem mértem de a kórházban 80 -at szopizott.

2009. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem mértem (csak 1-2x)hogy mennyit szopizott/szopizik!

De ha jól emlékszem a könyvek 60g írnak az egyhetes babáknak.De ha nyugodt szopi után akkor semmi baj!Az én fiam is sokszor 2 óránként evett.

2009. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 30-40 grammot szopott 1 hetesen. De ő kis súllyal született, csak 2550 gramm volt.
2009. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sír hogy éhes, akkor elég. Az enyém se evett többet ennyi idős korában, pedig ő jó nagy baba volt, 4 kilóval született, és a kórházban 30 volt a legtöbb, amit kiszopizott. Ugyanakkor ő nagyon sokszor kérte a cicit, az első hetekben állandóan cicin volt.
2009. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha nem kifejezetten kis súlyú a babád, és egyébként is jól néz ki, nem szuper sírós, akkor tedd félre a mérleget, és hetente egyszer mérd, vagy max. naponta 1x, uabban az időben, mert csak feleslegesen stresszeled magad. Ahogy Te sem ugyanannyit eszel minden nap ebédre, úgy ő sem... (Hetente 100-150g-ot híznak kb., de lehet több vagy kicsit kevesebb is, hiszen hosszában is nő, és mindez összhangban van, de nem lineárisan emelkedik)
2009. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eltettem a mérleget inkább. Amúgy 1 hét alatt 3.65-ről 3.94 lett (elérte a születési súlyát), úgyhogy nem idegesítem magam, biztos nem éhezik.
2009. okt. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!