Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet adni gyümölcspépet...

Lehet adni gyümölcspépet minden étkezés előtt v után a babának v csak ragaszkodni kell a napi 2höz?

Figyelt kérdés
sana kevés a tejem és ezt gondoltam ki, hogy kb 30-50 ml gyümipépet v leved adnék neki kiegészitésként. mennyi ml-től lehet és melyik étkezést kiváltani elősször? 4,5 hósak vagyun és 1 hete kóstolgatjuk a gyümiket.
2008. jún. 18. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyerekeimet úgy szoktattam,hogy tízórai volt a gyümölcsös időszak mikor elkeztem a hozzátáplálást aztán a déli főzelék.Volt olyan is,hogy bébiétel után még evett gyümölcspépet.Remélem egy kicsit tudtam segíteni.
2008. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.Az én lányom 19 hetes.Mink de.tejpépet adunk,délben fözelék,majd szopizik,du.gyülmölcs,fürde´s utánn fe´l 7kor szopizik,(van mikor elötte).

Elözször a de,és a du.szopit váltsd ki.Akkor több marad estére.Az e´n tejem is fogyóban.

Annyit ke´rdeznék töled,hányszor kel fel a babád éjjel??

mert eggyidösek a babáink,e´s az enye´m van mikor 3x,4x.Tudom ez már nem ide tartozik.

2008. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!