Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptathatok lázasan?

Szoptathatok lázasan?

Figyelt kérdés
38,5 a lázam,szoptathatok?Milyen gyógyszert vehetek be?SÜRGŐS!!!!
2009. szept. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények, de nekem a kórházban azt mondták, hogy igen. Általában 39 fokig szokták javasolni, de itt az oldalon többször is olvastam már erre a kérdésre adott válaszok között, hogy magasabb hővel is szoptattak. Ha rákeresel, sok hasonló kérdés volt már és sok választ is találhatsz. Jobbulást!
2009. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Algopirin vagy Panadol, azokból bevehetsz. Az előbb lemaradt :)
2009. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Algoflexet is bevehetsz. Nekem hatásosabb volt, mint a Panadol.
2009. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

IGEN! 39 fokig ajánlott, de a fölött is csak azért nem mert a tejcsi is felmelegszik,és a baba kibukja. Sőt ha betegen szoptatsz akkor a babád 90%, hogy nem kapja el mert Ő már rögtön az ellenanyagot szívja ki, és ez által védett lesz.Ha nem szpotatsz az ellenkezője történik, vagyis 90%, hogy elkapja.

üdv, és jobbulást

2009. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm amikor mellgyulladástól volt 39 fokos lázam, hogy csak akkor szoptathatok újra, ha 37,5-re lemegy. Panadolt vettem be 2-őt, néhány órán belül lehúzta a lázamat teljesen.
2009. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Bár már rég volt de biztos hogy így volt a fiam pár hetes volt mikor elkaptam egy jó ki s infuenzát és 39-40C -os lázam volt anyu kihívta az ügyeletet és a Dr azt mondta ne szoptassak de utána meg már a mellem is begyulladt és mivel nem lettem jobban kihívta mégegyszer de akkor egy másik Doki jött és szerencsémre szülész-nőgyógyász volt a lelkem és azt monda hogy nemhogy szabad kell pont a mellgyulladás elkerülése érdekében és az ellenagyagok nagyobb mértékben jelen vannak ilyenkor a tejben ami meg nem hátrány a babának sőt. Úgyhogy csak bátran szerintem algoprin és szopi.

üdv 3gy anyuka

2009. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!