Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lázasan szoptathatok?

Lázasan szoptathatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoptathatsz. Ha beteg vagy, még jobban kell szoptatni, mert úgy az ellenanyagok is átmennek a babába, és nehezebben kapja el ő is, vagy hamarabb túl lesz rajta.
2008. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akarmennyire hihetetlen is, igen, szoptathatsz, nyugodtan! Jobbulast neked!
2008. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
NEHOGY SZOPTASSAL LAZASON!!!!!!! AZ ELOS VALASZIRO NAGYON HULYESEGEKET BESZELT!! NEM SZABAD LAZASAN SZOPTATNI!!!!! NEKEM IS AKKOR SZOKOTT LE A LANYOM A CICIROL MIKOR LAZAS LETTEM NAPOKON KERESZTUL!!AZ ORVOS IS MEGTILTSA HOGY LAZAS ANYA A TEJET ODA ADJA A BABAJANAK!
2008. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a tejci miatt lázasodtam be, és amikor felhívtam a szülészetet, hogy mit csináljak a 39fokos lázammal, azt mondták, hogy vegyek be lázcsillapítót(algopyrin) és nyugodtan szoptathatok, csak ha nagyon magas a láz, akkor mivel a tejem is melegebb, nem bizti, hogy a baba elfogadja. De ezt is meg lehet oldani, ha lefejed a tejet.



3 hós kiskrapek anyukája

2008. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
3.: Te egy nagy hülye vagy. ÁÁÁÁ
2008. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szpotass nyugodtan, én az első hozzászóló szavait tudnám ismételni
2008. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

jesszus, ezt meg miért mondtad rá!

Választ azt nem adsz, de lehülyézed a másika?


Kérdezőnek: Szoptass nyugodtan, ha nem a melled van begyulladva és e miatt lennél lázas.

Mert, ha gyulladt, azt bizony le kell fejni, és azt úgy tudom, hogy nem lehet a babának adni.

2008. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem a mellem van begyulladva, hanem megfáztam, és van egy kicsi lázam!
2008. dec. 5. 16:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elfelejtettem odaírni, hogy az első voltam. És mást nem lehetett írni arra a hozzászólásra.
2008. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
na en vagyok a 3 ik hoza szolo miert is vatgyok hulye meseld mar el ??? szerintem meg te vagy egy nagy barom hogy ilyet mondasz a masiknak hogy lazasan szoptathat!!
2008. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!