Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet el apasztani a...

Hogyan lehet el apasztani a tejet?

Figyelt kérdés

7 hónapos lányom van, és már nem szeretném tovább ezt az egészet.

Meguntam már.


2009. szept. 29. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
7 hónapig minden nap fejtem, nem akartam a másik változatot, most kaptam inhüvely gyulladást is, meg már eszik mást is szépen.
2009. szept. 29. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Tudod, rengeteg anyuka még a fél karját is odaadná érte, ha 7 hónaposan még szoptathatná a gyerekét - nemhogy ínhüvelygyulladás miatt nyafogna! :-S Örülj neki, hogy még van tejed! De ha annyira nyűgnek érzed már a szoptatást, vagy fokozatosan szoktasd le a babát róla, vagy írass fel tejapasztó gyógyszert a háziorvosoddal!
2009. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Holnap íratok fel gyógyszert.

2009. szept. 29. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mindjárt gyógyszerrel kezdd.

1. Lehet egyre kevesebbet fejni.

2. Vannak homeoós szerek tejapasztásra.


Nekem 10 hónapos a babám, mostanában hagyom abba a szoptatást, mindig amikor elhagytam egy evést, 2-3 napig picit fejtem helyette, csak hogy ne feszüljön. Már csak 1-szer szoptatok, és többször nem is fejek. Lassan ezt az 1 szopit is elhagyom, a fejőgép készenlétben, de tényleg csak kicsit lefejni.

Nagyon ügyes vagy, hogy idáig csak fejtél, ne foglalkozz a sok rosszindulatúval, hogy miért nem fejsz tovább.

Nekem a saját egészségem érdekében kell abbahagynom a szoptatást, emiatt is sokan hülyének néznek. De miért jó, ha a babának van egy beteg anyja??

2009. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Urtica urens a homeós golyó, azt hiszem a legmagasabb számú a tejapasztó, az alacsonyabb higítás a tejserkentő, de nézz utána, nem vagyok benne biztos!
2009. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még terhességem elöt is nagyon érzékenyek voltak, ha erő sebben hozzá értem már fájt. Nézettem orvossal is de azt mondta hogy normális semmi baj, 1 hétig ment a szoptatás de végig sírtam azt a 10 percet mert nagyon fájt. Inkább fejtem. Most már úgy vagyok vele hogy eszik mást is igy nem lesz belőle baj ha elhagyjuk. Meg már az az igazság hogy meguntam.
2009. szept. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!