Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy vagy két mellből szoptassak?

Egy vagy két mellből szoptassak?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb, hatásosabb?

Van ahol azt írják egy mellből, máshol a váltott mellből való szoptatást javasoltják.

Ti hogy csináljátok?Mik a tapasztalatok?


2008. jún. 16. 15:20
 1/5 anonim válasza:
mindig felvaltva.nekem mondjuk az egyik mellembe mindig tobb tej volt,tehat abbol szoptattam tobbnyire,de azert a masikbol is boven adtam a kisfiamnak.jobb ha minkettobol van,nehogy begyulladjon,foleg megha nagyon pici a baba.
2008. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Egy szoptatás alkalmából mind a két mellből.
2008. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleinte, az első 1-2 hétben csak egy mellből szoptattam, de később mindkettő kellett. A szoptatási tanácsadáson azt mondták, hogy azért jobb a 2 mellből való szoptatás, mert így sűrűbben éri inger mindkét mellet és több tej termelődik. Gondolom, amelyik baba éhes az egyik mell után, megkapja a másikat is.
2008. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráteszed az egyikre, ha kiürítette, magától elengedi, emgkínálod a másikkal. Ha elfogadja, jó, ha nem, akkor nem kell erőltetni. Ha el is fogadja, abból már nem fog annyit enni, hogy kiürítse, akkor legközelebb abból kezded. Ha viszont úgy látod, hogy már nem enne, csak cumizna, tedd vissza a kiürítettre :)
2008. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget!!
2008. jún. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!