Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatást mindenki élvezi?...

A szoptatást mindenki élvezi? Velem van a gond, hogy alig várom a babám mást is egyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 21:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Három és fél hónapos volt az első kislányom mikor már főzeléket adtam neki ebédre,kb.addig szoptattam 8 éve..egészséges,nem betegeskedik(lekopogom)..mindig frisset főztem neki,nem allergiás semmi gondja nincs(csak mindig enne).....utánna még egy évig tápszeres volt....mindenki más-kár az okoságokért...
2009. szept. 28. 09:47
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Én élveztem a szoptatást, legalábbis mikor már belejöttem, de elmaradt az a nagy katartikus érzés, amit írnak. A fiammal a lelki kötelék nem a szoptatással lett erős. Amikor először adtam neki almát kanállal, ugyanolyan boldogság töltött el, mint amikor szopott.

Mikor leválasztotta magát, megkönnyebbültem, hogy egy macerával kevesebb - szerintem ez jobb hozzáállás, mint amikor az anyukák befordulnak, és próbálják tovább erőltetni a gyereknek a cicit.

2009. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van aki nem erőlteti a cicit, hanem ösztönösen táplálja gyerekét. Mit egy anya.

Mint az emlősök a kicsinyeit.

Én sem erőltettem/erőltetem, hanem adtam/adok neki amikor kértek.

Fiam sem beteges (csak ekcémás), első osztályban egy napot sem hiányzott.

Jó evő, többet eszik mint én, 145 cm és 40 kiló 10 éves lesz.


utolsó előtt


utolsó előtti

2009. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9:35-ös, nem utolsó előtti
2009. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mióta kialakítottam a rendet a szoptatás körül és persze a fejemben is rendet raktam IMÁDOK szoptatni.



Nekem nyugalom és fekve szoptatás kell. Megy közben a tv halkan és még nagyon picuri volt a babám és 40 perceket szopott, olyan klasszakat aludtam, hogy öröm volt. Meg is lepődtek, hogy milyen kiegyensúlyozott vagyok.

Ajánlom mindenkinek a fekve szopiztatást!

2009. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én szeretek szoptatni,bár néha az elején fájt,meg eltartott néha 1 órát is(még most is előfordul),akkor azért nem volt a legkellemesebb,de nem utáltam akkor sem. 4 hónapos
2009. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én utáltam szoptatni.
2010. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!