Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy 2-hónapos baba egész...

Ha egy 2-hónapos baba egész nap nem eszik 6-szor ahogy kéne az probléma lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ilyen idős korában meg az volt a bajom, hogy 7szer, 8szor is evett.... Szerintem nem baj, ha rendesen eszik, és nem éhes, valamint szépen gyarapszik a súlya. Lehet, hogy "kisevő" baba....

2009. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha megéhezik azt úgyis tudni fogod mert sir, és ha rendesen fejlődik mellette akkor nincs baj. Nálunk is volt hogy átaludt egy etetést napközben, és mostanában már éjszaka se kell fel enni, úgyhogy nálunk sokszor csak négyszer eszik egy nap, de mellette nagyon szépen növekszik.
2009. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha ne ragaszkodj mereven az előírásokhoz!Egy pici baba tudja,hogy mikor és mennyi evésre van szüksége.Lehet,hogy az egyik szopitól a másikig csak 2 óra telik el,a következőnél meg 4 órát is alszik,vagy nézelődik.Ha nem sír,és fejlődik is szépen,akkor nincs semmi baj.Figyeld meg a "menetrendjét" és próbáld úgy irányítani az esti etetést,fürdést,hogy éjjel legyen a hosszabb periódus.Ha bármi gond lenne vele,akkor sírna,és a védődnő - orvos is adna tanácsot.
2009. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem probléma, ha rendesen hízik. Ha nem, akkor próbáld meg néha alvás előtt és alvás után is megszopiztatni. Növeli a tejmennyiséget is. Én is így tettem.
2009. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jókedvű? Hízik rendesen? Össz. kb. annyit eszik, mint kéne? Akkor oké. Örülj neki!!
2009. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!