Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen módszereket javasoltok...

Milyen módszereket javasoltok a tej mennyiségének növelésére?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
gyakori igény szerinti szoptatás, ha nagyon pici és nincs még ereje szopni, akkor a fejés is segít, plusz homeos ricinus communis, utrica urens, vagy a more milk kapszula, a laktoherb tea, köményes tojásleves, sör, pihenés, kiadós étkezés....
2009. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hy.

Tudjátok nekünk be vált, pedig először nem volt tejcsi ám, tea után meg, nedvesedett a póló, kellett a betét a melltartóba!


Szopis tea: 1 csomag kakukkfű, 1 csomag majoránna, 1 csomag csalánlevél, 1 csomag citromfű, 2 csomag kecskerutafű. Ezeket egy edénybe amit utána le tudsz zárni össze kell keverni. 1 liter forralt vízhez 3-4 evőkanál kell, ha kiázott le kell szűrni és lehetőleg ízesítés nélkül kell inni, bár én egy kis cukrot tettem hozzá úgy ihatóbb, kicsit rossz de meg lehet szokni. A hozzávalókat gyógyszertárba, vagy drogériába meg tudod venni.


Hassználjátok egészséggel!

2009. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 mellből szoptass egyszerre!!!
2009. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Ezt a sok badarságot!


Sok folyadék, tök mindegy, hogy almalé vagy úgynevezett tejserkentő lötty, lényeg, hogy folyadék, sok leves, főzelék, ami szaftos, tejfölös, lédús kaja, zöldségek, friss gyümölcsök, joghurt meg minden amit szeretsz!

Nekem a rántott levestől volt rengeteg tejem.

Még uzsonnára is leveseket ettem.

Nem 3x hanem legalább 4-5x egyél!

Majd később foglalkozz a súlyoddal, ha szoptatni akarsz.

2009. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

2 mellből nem lehet egyszere szoptatni!!!

Igen szoptass 10 percig az egyikből majd 10 percig a másikból!

2009. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori szoptatás, utána kifejed a maradékot, hogy a szervezeted "tudja", hogy kell még. Sok folyadék, leves, Laktoherb tea, nyugalom, és annak tudata, hogy ha nem lesz több és tápot kell adnod neki, attól te még ugyanolyan jó anya vagy!
2009. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sok hasznos tanácsot kaptam tőletek! Köszönöm szépen az alig múlt 4hetes pici Nórim nevében is!:-)

Minden jót Nektek!

2009. szept. 24. 13:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoptass úgy, hogy amíg a baba kér, addig cserélgeted őt a melleiden. Akár többször is jobb-bal-jobb-bal. A La Leche Liga honlapján pedig találsz további nagyon jó információkat!!

Ne aggódj, olyan nem lehet, hogy nincs tej v. nem elég. Max. gyakrabban kell szoptatni.

www.lll.hu

2009. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
22:56-os qva okos vagy... Még jó, hogy írtad amit írtál, különben a kérdező mindkét mellbimbóját betette volna szegény baba szájába nélküled...
2009. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D ez jó!

Amúgy tényleg a két mellből

2009. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!