Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik márkájú, típusú bimbóvé...

Melyik márkájú, típusú bimbóvédő válhat be és miért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szopis csoportot a lakhelyedhez közel és nem lesz szükség a bimbóvédőre. nagyon sokat tudnak segíteni. Kertess rá a neten!
2008. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rövid ideig használtam bimbóvédőt, mert nagyon csúnyán berepedezett a mellem. Mivel nem akartam, hogy a babám megszokja, ezért egyik szopikor bimbóvédővel, a következőkor anélkül ciciztünk felváltva. Vettem Avent-et, meg sima gyógyszertárit is. Hát nekem a gyógyszertári jobban bejött. Valahogy könnyebb volt teljesen "rácuppantani" a mellemre.
2008. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha lapos a mellbimbóm és ezért kell a bimbóvédő akkor is tud segíteni ez a csoport? Ez milyen csoport lll? V van másmilyen is?
2008. jún. 12. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom milyenek vannak, de az LLL-nek van az tuti, és nagyon jó. Akkoris tudnak segíteni, biztos. Érdemes..
2008. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem írtad, hogy mennyi idős a babád.

Én a kórházban használtam bimbóvédőt, mert nekem is befelé fordult a mellbimbóm, ráadásul elég sok tejem volt, mindig meg voltak duzzadva a melleim. A fiam nem találta a bimbót, és szegénykém sírt mindig. A bimbóvédővel tudtam csak szoptatni, de ugye hosszú távon nem megoldás. Arra gondoltam megpróbálom nélküle, hátha sikerül. Szenvedős volt nagyon, de egy nap alatt megtanult szopizni "normál" módon.

De kipróbálhatod pl azt is, hogy kifejsz egy kicsit, így valamennyire kijön a mellbimbód, plusz a tejet is érezni fogja rajta, hátha könnyebben elkapja. Szerintem meg tudod oldani, meg tudja tanulni a babád is!

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert kívánok nektek!

2008. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!