Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos a kisfiam. Kíméletes...

3 hónapos a kisfiam. Kíméletesen eszem, miatta, sajnos még fogytam is. Nem merek mákos tésztát enni, pedig imádom. Próbáljam meg?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervezeted tudja mi kell neki, ha nem tudatosan fogysz, csak nem kívánsz sokat enni, nem kell erőltetni! Mákostésztát is ehetsz nyugodtan. Kislányom 4 hónapos, de már 22 lement a 30-ból:) Nem fogyóztam. Amúgy szoptatás alatt is lehet fogyókúrázni, csak heti 1 kilónál ne menjen le több. Sok sikert!
2008. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetnél? Én még semmi ilyet nem olvastam... Amit kerülni kell, az a puffasztó dolgok, főleg az első 12 hét alatt /bab, lencse, borsó, panír/. Az én kisfiamat a bodzaszörp kiverte, de epret pl. ettem. Most 3 hónapos. Nyugodtan kísérletezz és figyeld a babát, jelezni fogja, ha valamit nem bír és a későbbiekben azt el tudod kerülni.
2008. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, először kis adaggal. Van aki babot is eszik szoptatás alatt, és semmi baja a babájának, ez is alkat függő valamennyire.
2008. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!